> Aktuality > Články > 2011-2012

Camp Cup 2011 - kdo zvítězil v mezinárodním turnaji čtyřher?

Most - Tradiční turnaj, který rozděluje mezinárodní soustředění na dvě části rozlosoval hlavní trenér Hendra Fitriadi. Účastníci kempu byli v rámci svých skupin losem spárováni a utkali se každý s každým. První čtyři páry z každé skupiny potom sehrály semifinále, následně finále a zápas o třetí místo. Třetí skupinu vyhrál pár Jiří Kubal (Super Stars Most) a Vendula Štroblová (Super Stars Most) před Veronikou Brožkovcovou (Super Stars Most) s Romanou Vatashchuk (TJ Slovan Karlovy Vary - Ukrajina). Třetí místo patřilo dvojici Lukáš Zischka (Super Stars Podbořany) a Petr Janoušek (TJ Polabiny Pardubice). Ve druhé skupině zvítězila dvojice Katarína Šariščanová (BK ATU Košice - Slovensko) a Pavel Svoboda (BK TJ Baník Most), druhé místo vybojovaly Kateryna Vatashchuk (TJ Slovan Karlovy Vary - Ukrajina) s Veronikou Doušovou (BK TJ Baník Most) a bronzová příčka patřila páru Martina Ottová (OS BK Goram Teplice), Denisa Antošová (TJ Slovan Karlovy Vary). Pěkné souboje byly k vidění i ve skupině první. Zvláště potom finálové utkání mezi Bedřichem Valentou s Jakubem Motejlem a Veronikou Koldovou s Pavlínou Pokornou (všichni Super Stars Most). Ve třech setech 24:22, 19:21 a 21:14 se nakonec z vítězství radovala dvojice Veronika Koldová a Pavlína Pokorná. Třetí příčku vybojoval Samuel Repiar (BK Gymnázium Partizánske - Slovensko) a Michael Jareš (Super Stars Most). Všichni hráči byli odměněni perníkovou medailí, vítězové obdrželi drobné ceny od firmy Li-Ning a hráči na prvních třech místech diplomy. Medaile a perníkové rakety pro trenéry připravila všem hráčům paní Hájková.