> Aktuality > Články > 2009-2010

Martina Fartágová startuje na Head Slovak Open 2009

Prešov (Slovensko) - Martina Fartágová v těchto dnech startuje při turnaji série Badminton Europe Circuit 09/10, BWF Future Series Head Slovak Open 2009. První hrací den byly na programu kvalifikační utkání. Martina Fartágová se ve smíšené čtyřhře společně s Jurajem Vachálkem (Slovensko) kvalifikovala do hlavní soutěže. V prvním kole kvalifikace porazili slovenský pár Matěj Hliničan, Katarina Jargašová po setech 21:12, 21:19, ve finálovém duelu zvítězili bez boje a mohli se radovat s postupu. V hlavní soutěži je čeká maďarský pár Akos Varga, Orsolya Varga. Martina Fartágová bude startovat v hlavní soutěži také ve dvouhře žen, kde se utká s Laerke Folsted (Dánsko).  Laerke Folsted v loňském ročníku prošla z kvalifikace až do finále, když na své cestě poměrně snadno porazila i Dominiku Koukalovou (BK 93 Hořovice) 21:15, 21:16 i turnajovou jedničku Chloe Magee (Irsko). Los tedy není příliš šťastný, ale zisk zkušeností z takovéto soutěže je jistě k nezaplacení. Aktuální výsledky z turnaje můžete sledovat na níže uvedených odkazech.