> Aktuality > Články > 2008-2009

Pokorná a Jeřichová vítězkami mezi dospělými

Proboštov – Pavlína Pokorná a Zuzana Jeřichová zvítězily ve čtyřhře žen při Grand Prix Ústeckého kraje kategorie dospělých. Obě hráčky kategorie sedmnáctiletých byly do turnaje nasazeny jako turnajové jedničky a svou roli také potvrdily. V semifinále zdolaly dvojici OS BK Goram Teplice, Nikola Holmanová, Martina Zástřešková po setech 21:14 a 21:14. Pokorná a Jeřichová zvítězily ve finále 21:13 a 25:23 nad Lucií Pilařovou s Petrou Pilařovou (TJ Chemička Ústí n.L.). Štěpán Kroc a Valerie Ondrášková vybojovali ve smíšené čtyřhře bronzovou příčku a David Mareška se Zbyňkem Hrnčířem (TJ Proboštov) po vítězství nad nasazenými dvojkami Oldřichem a Vladimírem Hotovými (BK TJ Baník Most) obsadili také 3.místo. Třetí místo patřilo Pavlíně Pokorné také ve dvouhře žen.