> Aktuality > Články > 2007-2008

Marie Justrová třetí při celostátním turnaji U11 v Č.Krumlově

Český Krumlov  - Marie Justrová (Super Stars Litvínov) reprezentovala severní Čechy při celostátním turnaji nejmladší věkové kategorie do jedenácti let. Za jejího přispění družstvo vybojovalo celkovou třetí příčku. Stejné místo vybojovala i v soutěži jednotlivců. Marie Justrová ve dvouhře dívek nejprve porazila Kateřinu Kuntošovou (Jižní Čechy) 21:9, poté Terezu Janoštíkovou (Jižní Čechy) 21:11 a v semifinále podlehla pozdější vítězce Kristýně Brunátové 14:21 (Výběr Prahy). V zápase o třetí místo porazila Sabinu Milovou (Jižní Čechy) v poměru 21:12 a z celostátního turnaje si odvezla bronzovou příčku.