> Aktuality > Články > 2006-2007

Marie Justrová reprezentovala Severní Čechy

Český Krumlov - Badmintonistka Super Stars Litvínov, Marie Justrová, reprezentovala při 1.Celostátním turnaji kategorie U11 severočeskou oblast v soutěži družstev. Ve druhém hracím dni nastoupila i do soutěže jednotlivců. Severočeské družstvo ve složení Marie Justrová, Jana Slatinská (VSK Slavia TU Liberec), Simona Hamsová (TJ Proboštov), Ondřej Klimeš (TJ Slovan Vesec), Jan Koňas (TJ Slovan Vesec) a Ondřej Valter (OS BK Goram Teplice) vybojovalo šestou příčku. Marie Justrová měla v soutěži družstev 75% úspěšnost, když prohrála pouze jediné utkání. Vítězi se stalo družstvo Jížních Čech. V soutěži jednotlivců se Marie Justrová umístila na 5-8.místě. Justrová nejprve porazila Zuzanu Sládkovou (SKB Český Krumlov) 21:5, 21:11. V osmifinále porazila ve třech setech 19:21, 21:13, 21:19 Martinu Hanáčkovou (TJ Slavoj Podivín) a poté ve čtvrtfinále nestačila na pozdější vítězku Kristýnu Brunátovou (TJ Astra ZMZ Praha) a z turnaje si odvezla 5.-8.místo.