> Aktuality > Články > 2006-2007

Kubal, Kadlec a Dugová zvítězili v Ústí n.L.

Ústí n.L. – Třetí a poslední Grand Prix D Ústeckého kraje, sezóny 2006/2007, badmintonistů kategorie do třinácti let se uskutečnilo za pořadatelství klubu TJ Chemička Ústí n.L. Již před tímto turnajem měli Super Stars osm chlapců a šest dívek s přímým postupem pro severočeské Grand Prix C, což je nejvíc ze všech severočeských klubů. Přímý postup pro Grand Prix C má dvanáct nejlepších chlapců a dvanáct nejlepších dívek severních Čech. I tak, ale badmintonisté Super Stars Most vybojovali dvě vítězství a dalších medailových pozic. Smíšenou čtyřhru vyhráli Zdeněk Kadlec a Barbora Dugová (Super Stars Litvínov). Nejprve porazili Marka Šmitberského s Ester Šváchovou (TJ Chemička Ústí n.L.) 21:14, 21:9, ve druhém kole spoluhráče ze Super Stars Tomáše Vlčka (Super Stars Litvínov) a Janu Andrusovou (Super Stars Most) 21:11 a 22:20. Kadlec s Dugovou v semifinále vyřadili Martina Málka a Pham Mai Huong (TJ Chemička Ústí n.L.) 21:16, 13:21, 22:20. Ani ve finále badmintonisté Super Stars Litvínov nezaváhali a porazili Jaroslava Slabého s Tran Thi Thu Trang (TJ Chemička Ústí n.L.) v poměru 21:11 a 21:19. Oba hráči si připsali premiérové turnajové vítězství. První vítězství v kariéře vybojoval ve čtyřhře chlapců Jiří Kubal (Super Stars Most) ve dvojici s Vojtěchem Řehákem (TJ Proboštov). Druhé místo vybojovali Jaroslav Tichý (Super Stars Litvínov) a Ladislav Nguyen (Super Stars Most). Tomáš Vlček (Super Stars Most) vybojoval finálovou účast a postup pro Grand Prix C ve dvouhře chlapců, třetí příčka patřila Zdeňku Kadlecovi. Postupovou příčku vybojoval i Ladislav Nguyen.