> Aktuality > Články > 2006-2007

Druhý zlatý hattrick pro Veroniku Koldovou

Žalany    Badmintonisté Super Stars Most opět severočechům nedali naději a zvítězili ve čtyřech z pěti disciplín. Veronika Koldová v tomto turnaji získala druhý zlatý hattrick letošní sezóny. Koldová ve dvouhře dívek porazila Markétu Hůlovou (VSK Slavia TU Liberec) 21:5, 21:8, Annu Kuželovou (TJ Chemička Ústí n.L.) 21:13, 21:5, v semifinále Martinu Ottovou (OS BK Goram Teplice) 21:17, 21:7. Koldová se nakonec střetla se svoji spoluhráčkou Kateřinou Srpovou, která také beze ztráty setu prošla až do finále. Duel hráček Super Stars Most po setech 16:21, 21:6, 21:9 na svoji stranu strhla právě Koldová. Finalistky dvouhry dívek, Koldová, Srpová zvítězily i ve čtyřhře. Finále také patřilo pouze hráčkám Super Stars Most Veronika Koldová s Kateřinou Srpovou porazily Michaelu Loukotovou s Marií Justrovou. Všechny tyto hráčky se v lednu představí při Grand Prix České Republiky v Českém Krumlově. Třetí místo obsadili také hráčky Super Stars Most, Kateřina Salačová s Kateřinou Dlouhou. Třetí zlatá příčka pro Koldovou byla ze smíšené čtyřhry ve dvojici s Bedřichem Valentou. Ve finále přehrály druhého hráče republikového žebříčku smíšené čtyřhry Jana Machače (BK TJ Baník Most) s Martinou Ottovou (OS BK Goram Teplice) 21:15, 19:21 a 21:19. Třetí místo vybojovali Jiří Vodrážka a Kateřina Srpová. Bedřich Valenta se potom stal vítězem dvouhry chlapců, když ve finále s přehledem porazil Martina Krále (BK TJ Baník Most) po setech 21:11 a 21:9. Ve čtyřhře chlapců obsadili Bedřich Valenta a Jiří Vodrážka druhou příčku. O třetí místo se dělili Lukáš Flutka a Daniel Zischka (Super Stars Podbořany) s Markem Šváchou (Super Stars Litvínov) a Vítkem Mertlem (Super Stars Most). Hráči Super Stars v kategorii do třinácti let figurují na předních místech průběžného severočeského žebříčku. Ve dvouhře chlapců 2.místo Bedřich Valenta, 4.místo Jiří Vodrážka, 5.místo Marek Švácha, 7.místo Daniel Zischka, 9.místo Lukáš Flutka a 10.místo Vítek Mertl. Mezi děvčaty potom 1.místo Kateřina Srpová, 2.místo Veronika Koldová, 6.místo Kateřina Salačová, 8.místo Kateřina Dlouhá a 9.místo Šárka Levová.