> Aktuality > Články > 2006-2007

Karolína Vránková třikrát stříbrná

Most – Druhý turnaj sezóny a první ze série Grand Prix kategorie do patnácti let byl pro Super Stars Most ve znamení Karolíny Vránkové. Vránková nejprve společně s Jaroslavem Benešem (také Super Stars Most) vybojovali 2.místo ve smíšené čtyřhře. Bedřich Valenta s Veronikou Koldovou je podpořili 3.-4.místem ve stejné disciplíně. Karolína Vránková potom procházela poměrně hladce dvouhrou dívek. Nejprve porazila Šárku Řehákovou (TJ Proboštov) 21:10, 21:8, poté Lindu Petráškovou (BK TJ Baník Most) 21:2, 21:6 a v boji o postup do finále porazila Barboru Vidnerovou (OS BK Goram Teplice) 21:12, 21:15. Ve finále však podlehla turnajové jedničce Petře Kolářové (TJ Chemička Ústí n.L.) 18:21, 12:21 a obsadila stříbrnou příčku. Postup pro Grand Prix severních Čech vybojovala i Veronika Prokopová 3.-4.místem. Mezi chlapci vybojoval postup pro Super Stars Most teprve jedenáctiletý Bedřich Valenta. V soutěži patnáctiletých zdolal favority a v zápase o postup do finále sehrál třísetovou bitvu s turnajovou jedničkou Vlastimilem Valtrem (OS BK Goram Teplice). Ve třetím setu, však došli Valentovi síly a obsadil 3.-4.místo. Karolína Vránková své dobré vystoupení v turnaji potvrdila ve čtyřhře dívek, ve dvojici s Veronikou Prokopovou. Po těsné prohře ve finálovém duelu 20:22, 21:19 a 20:22 si obě děvčata připsala 2.místo.