> Aktuality > Články > 2006-2007

Badmintonisté sehráli přátelské utkání ve fotbale

Libočany – Hráči Super Stars Most sehráli přátelské fotbalové utkání s výběrem ženského druholigového klubu FK Sokol Lenešice. Utkání bylo zpestřením badmintonových prázdnin a individuální přípravy. FK Sokol Lenešice pozvaly badmintonisty Super Stars Most k přátelskému utkání při svém soustředění v Libočanech. Kapitánkou ženského druholigového klubu byla bývalá badmintonistka Super Stars Most, Monika Schubertová, která se již několik let úspěšně věnuje fotbalu na úrovni ženské reprezentace. Super Stars Most reprezentovali kapitán Štěpán Kroc, Michael Jareš, Miroslav Němeček, David Mareška, Jan Matějka, Stanislav Bílek, Martin Červený, Jan Ulrich, Lukáš Marks. Výběr Super Stars Most byl doplněn hráčkami lenešického fotbalového klubu. Hrálo se dvakrát pětatřicet minut. Rozhodčím byl pan Schubert, který nemusel udělit ani jednu kartu, odpískány byyi pouze dva fauly. Super Stars Most po první půli prohrávali v poměru 0:2. Druhý poločas byl vyrovnaný, ale přesto výběr Super Stars Most podlehl svým soupeřkám 4:6. Den před tímto přátelským utkáním porazily fotbalistky FK Sokol Lenešice i starou gardu FK Sokol Libočany.