> Aktuality > Články > 2017

Oliver Club Master 2017, šestý titul pro Valentu a čtvrtý pro Dobiášovou

Most - Tradiční turnaj o nejlepšího hráče a hráčku klubu uzavřel letní přípravu Super Stars Most. Turnaje Oliver Club Master 2017 se zúčastnilo jednatřicet hráčů klubu. Každoročně se úroveň turnaje zvyšuje a i letos byly k vidění zajímavé zápasy. Turnaj byl částečně sponzorován novým partnerem internetového obchodu vsenabadminton.cz, značkou Oliver. Díky spojením těchto dvou subjektů obdržel každý hráč turnaje tričko z kolekce Oliver Nodesign a první tři hráči tradičně ceny za svá umístění. Turnaj se potom hrál badmintonovými míči značky Oliver. Mezi muži obhajoval titul Bedřich Valenta a podle očekávání opět neměl konkurenci, získal tak svůj šestý titul a pátý titul v řadě. Za ním se ale odehrávaly zajímavé souboje o medailová umístění. Druhé místo si nakonec vybojoval Jan Port st. Třetí místo si při premiérovém startu připsal Adam Twardzik. Mezi ženami se rozhodovalo, kdo se stane hráčkou s největším počtem titulů Club Master. Před turnajem na svém kontě měly Veronika Dobiášová i Veronika Koldová shodný počet vítězství. Podle očekávání se nakonec obě probojovaly do finálového duelu. Nakonec po setech 21:8, 21:9 se ze čtvrtého titulu radovala Veronika Dobiášová. Veronika Koldová potom uhájila druhé místo před překvapením turnaje Markétou Kohoutovou, která přehrála i některé své starší soupeřky a získala bronzovou příčku. Oliver Club Master 2017 se tak zapsal do historie, nyní mají hráči rok na to, aby na konci letní přípravy v roce 2018 předvedli své výkony znovu a pokusili se prosadit na medailové umístění.