> Aktuality > Články > 2017

Markéta Kohoutová vyhrála celostátní Grand Prix B ve dvouhře

Pardubice - Vítězkou celostátního turnaje Grand Prix B kategorie do patnácti let se stala Markéta Kohoutová. Hráčka Super Stars Most ve velmi silně obsazené soutěži jako nasazená jednička ve druhém kole porazila Elišku Šalomounovou (Badminton Rychnov n. Kněžnou) 21:14, 21:10. Mezi šestnáctkou potom Petru Maixnerovou (Badminton Rychnov n. Kněžnou) 21:17, 21:11. Čtvrtfinále a semifinále byla paradoxně pro rozehranou Kohoutovou ještě snazší, nejprve si poradila s Veronikou Novákovou (TJ Jiskra Nejdek) 21:9, 21:10 a v semifinále s Veroniku Dejlovou (TJ Sokol Klimkovice) 21:11, 21:7. Ve finále jí soupeřkou byla turnajová dvojka Lucie Metzová (TJ Sokol Klimkovice), ale ani tentokrát Markéta Kohoutová neztratila set 21:11, 21:15 a stala se suverénní vítězkou turnaje.