> Aktuality > Články > 2005-2006

Jeřichová vybojovala hattrick v Králově Dvoře

Králův Dvůr - Zuzana Jeřichová v Králově Dvoře pokračovala ve svých skvělých výsledcích a vybojovala tři vítězství při Grand Prix středních Čech kategorie do třinácti let. Jeřichová byla nasazena do druhého kola, ve kterém 11:1 a 11:0 přehrála Zuzanu Rudišovou (Sokol Meteor Praha Radotín). Ve čtvrtfinále si poradila bez zaváhání dvakrát 11:0 s pětapadesátou hráčkou celostátního žebříčku Natálií Duškovou (SK Motorlet Praha) a o postup do finále také poměrně hladce porazila pětadvacátou republikovou hráčku Lucii Krejčovou (TJ Sokol Králův Dvůr) 11:1, 11:6. Jeřichová suverénně zvládla i finálový duel proti dvanácté hráčce celostátního žebříčku Zuzaně Klusoňové (TJ Astra ZMZ Praha) a po setech 11:4, 11:5 si z Králova Dvora odvezla prvenství. Jana Mladá ( Super Stars Most ) podlehla Zuzaně Klusoňové v semifinále 1:2 na sety a odvezla si 3.-4.příčku. Obě děvčata pak ve čtyřhře opět předvedla kvalitní výkon a po čtvrtfinálovém vítězství nad Kristýnou Shinkovou se Zuzanou Rudišovou (Sokol Meteor Praha Radotín) 15:0, 15:1 a semifinálovém vítězství nad Lucií Krejčovou se Simonou Dražkovou z domácího TJ Sokol Králův Dvůr 11:0, 11:6 postoupily do finále turnaje. Soupeřkami jim byly Zuzana Klusoňová a Michaela Brečkayová (TJ Astra ZMZ Praha). Jeřichová s Mladou nezaváhaly a své soupeřky přehrály po setech 11:7, 11:6. Tomáš Hába se Stanislavem Bílkem po bronzové medaili z MČR také předvedli svoji dobrou formu a prošli hladce úvodními koly až do finále turnaje. Tam na ně čekal první nasazený pár Jan Gregor, Matyáš Barák (TJ Astra ZMZ Praha), dvanáctý a čtrnáctý hráč republikového žebříčku. Hába s Bílkem po prvním nevydařené setu 1:15 zvítězili dvakrát 15:8 a z turnaje si odvezli 150 bodů za prvenství. Třetí vítězství si Zuzana Jeřichová vybojovala ve dvojici se Stanislavem Bílkem ve smíšené čtyřhře. Mezi šestnácti páry se do finále probojovaly pouze badmintonisté Super Stars Most , Stanislav Bílek se Zuzanou Jeřichovou a Tomáš Hába. Bílek s Jeřichovou nakonec po setech dvakrát 11:7 zvítězili. Super Stars Most obsadili při Grand Prix středních Čech v Králově Dvoře čtyři první místa.