Super Stars Most | badmintonový klub |
Načítání ...
> Aktuality > Články > 2005-2006 > Junior Olve Tournament 2006

Výsledky JOT 2006

 vítězství      porážka  

 

DVOUHRA kategorie U11:

 

skupina A:

Jiří Vodrážka        :  George Antoniou (Kypr)         7:15, 16:17  

                           :  Stijn De Langhe (Belgie)        8:15, 3:15    

  

skupina B:

Bedřich Valenta    :  George Nicolaou (Kypr)         15:10, 15:11

                           :  Mark Caljouw (Nizozemsko)   2:15, 4:15   

 

k.o.systém - čtvrtfinále:

Bedřich Valenta    :  Daniel Cheslov (Izrael)           0:15, 4:15    

 

 

DVOUHRA kategorie U13:

 

skupina B:

Stanislav Bílek     :  Nick Marcoen (Belgie)           10:15, 4:15    

                          :  Mathias Vergne (Francie)       3:15, 13:15    

 

skupina K:

Tomáš Hába        :  Niemczyk Niklas (Německo)  3:15, 0:15    

                          :  Le Khang (Belgie)                  8:15, 11:15  

 

skupina C:

Jana Mladá         :  Laura Tyberghein (Francie)      3:11, 0:11   

                          :  Hannah Pohl (Německo)         6:11, 6:11   

 

skupina F:

Zuzana Jeřichová :  Lea-Lyn Stemlau (Německo)   5:11, 7:11   

                          :  Jenny Kobelt (Švýcarsko)  8:11, 11:5, 6:11 

 

DVOUHRA kategorie U13:

 

skupina L:

David Mareška    :  Phivos Therapondos (Kypr)      15:0, 15:6  

                         :   Alberto Vijande (Španělsko)    2:15, 0:15  

 

k.o.systém - 33.-64.místo:

David Mareška   :  Anurag Barmecha (Belgie)        0:15, 0:15  

 

skupina N:

Miroslav Němeček : Alex Chansina (Francie)         4:15, 6:15  

                           : Niclas Lohau (Německo)         2:15, 1:15  

 

skupina B:

Pavlína Pokorná  :  Kirby Wateel (Belgie)              4:11, 1:11  

                         :  Corinne Beutler (Německo)      3:11, 2:11  

 

skupina C:         

Barbora Turfandovová : Sara de Vries (Belgie)        11:7, 11:3  

                               : Laia Foguet (Španělsko)     0:11, 3:11  

 

k.o.systém - 17.-32.místo:

Barbora Turfandovová : Kaja Bahro (Německo)       3:11, 5:11  

 

skupina E:

Valerie Ondrášková : Maite Marco (Španělsko)     2:11, 3:11  

                             : Aafke Jacobs (Nizozemsko) 0:11, 0:11  

 

skupina J:

Radka Kokošková : Vanessa Kiehl (Německo)     6:11, 6:11   

                           : Marina Trachsel (Švýcarsko)  2:11, 13:12, 5:11

 

DVOUHRA kategorie U19:

 

skupina A: 

Martina Fartágová : Asmara Kalter (Nizozemsko) 4:11, 0:11   

                           : Olga Shitikov (Izrael)             7:11, 9:11    

 

k.o.systém - čtvrtfinále:

Martina Fartágová : Caroline Harvey (Wales)        4:11, 1:11   

 

skupina C:

Renata Žatecká    :  Steffi Annys (Belgie)            1:11, 2:11   

                           :  Caroline Harvey (Wales)       5:11, 3:11       

 

ČTYŘHRA kategorie U11:

 

skupina: 

Valenta, Vodrážka : Nicolaou, Nicolaou (Kypr)                         8:15, 13:15           

                            : Antoniou, De Langhe (Kypr, Belgie)          15:17, 15:6, 17:14  

                            : Mehta, Temmerman (Belgie)                     5:15, 13:15           

 

ČTYŘHRA kategorie U13:

 

k.o.systém - osmifinále:

Valenta, Vodrážka : Michael, Efstathiou (Kypr)                         2:15, 6:15           

Hába, Bílek           : Demeyere, Filliaert (Belgie)                       2:15, 14:17          

 

Jeřichová, Mladá    : Van Volsem, Paling (Belgie, Nizozemsko) 15:7, 15:5             

 

k.o.systém - čtvrtfinále:

Jeřichová, Mladá    : Kobelt, Morf (Švýcarsko)                          15:4, 15:8             

 

k.o.systém - semifinále:

Jeřichová, Mladá    : Avraamidou, Charalambous (Kypr)            15:6, 15:9             

 

k.o.systém - finále:

Jeřichová, Mladá    : De Köning, Pugach (Nizozemsko, Izrael)   8:15, 6:15              

 

ČTYŘHRA kategorie U15:

 

k.o.systém - 17.-32.místo:

Mareška, Němeček : Schwenger, Lohau (Německo)                 1:15, 0:15             

 

Turfandovová, Ondrášková : Verschuren, Jacobs (Nizozemsko)  2:15, 5:15            

 

k.o.systém - osmifinále:

Kokošková, Pokorná : Watteel, Hens (Belgie)                          6:15, 7:15             

  

ČTYŘHRA kategorie U19:

 

skupina: 

Fartágová, Žatecká  :  Bahro, Kalter (Nizozemsko)                   7:15, 2:15            

                             :  Maxtone, Harvey (Wales)                       8:15, 2:15            

                             :  Cannuyer, Shitikov (Belgie, Izrael)           w.o.                         

 

SMÍŠENÁ ČTYŘHRA kategorie U13:

 

k.o.systém - 17.-24.místo:

Hába, Mladá          :  Mester, De Visch (Německo, Nizozemsko)   0:15, 3:15       

 

k.o.systém - osmifinále:

Bílek, Jeřichová      :  Ourny, Kobelt (Švýcarsko)                         12:15, 15:8, 15:8

 

k.o.systém - čtvrtfinále:

Bílek, Jeřichová      :  Permentiers, Descheemaecker (Belgie)        7:15, 7:15          

 

 

 

 

  

SMÍŠENÁ ČTYŘHRA kategorie U15:

 

k.o.systém - 33.-64.místo:

Cheslov (Izrael), Kokošková : Fernandez, Marin                             w.o.               

 

k.o.systém - 17.-32.místo:

Therapondos (Kypr), Ondrášková : Van Rietvelde, Sloan (Skotsko)  0:15, 1:15       

Cheslov (Izrael), Kokošková : Lohau, Kiehl (Německo)                   13:15, 4:15      

Mareška, Pokorná    :  Kepel, Bos (Nizozemsko)                           2:15, 7:15      

Němeček, Turfandovová : Massaro, Emerich (Nizozemsko)             5:15, 0:15       

 

SMÍŠENÁ ČTYŘHRA kategorie U19:

 

k.o.systém - čtvrtfinále:

Phillips (Wales), Fartágová : Konyak, Shitikov (Izrael)               13:15, 15:8, 13:15

Scott (Wales), Žatecká : McPhail, Maxton (Skotsko)                      6:15, 5:15      

 

 

Junior Olve Tournamnet 2006 - U11

dvouhra

body

čtyřhra

body

čtyřhra U13

body

Bedřich Valenta

5.-6.

---

    3.    

---

9.-16.

---

Jiří Vodrážka

skupina

---

   3.   

---

 9.-16. 

---

Junior Olve Tournamnet 2006 - U13

dvouhra

body

čtyřhra

body

mix

body

Zuzana Jeřichová

skupina

---

2.

---

5.-8.

---

Jana Mladá

skupina

---

2.

---

  17.-24.  

---

Stanislav Bílek

skupina

---

 9.-16.

---

5.-8.

---

Tomáš Hába

skupina

---

  9.-16.

---

17.-24.

---

Junior Olve Tournamnet 2006 - U15

dvouhra

body

čtyřhra

body

mix

body

Radka Kokošková

skupina

---

9.-16.

---

  17.-32. 

---

Pavlína Pokorná

skupina

---

9.-16.

---

17.-32.

---

Valerie Ondrášková

skupina

---

17.-32.

---

17.-32.

---

Barbora Turfandovová

17.-32.

---

17.-32.

---

17.-32.

---

Miroslav Němeček

skupina

---

17.-32.

---

17.-32.

---

David Mareška

33.-64.

---

17.-32.

---

17.-32.

---

Junior Olve Tournamnet 2006 - U19

dvouhra

body

čtyřhra

body

       mix     

body

Martina Fartágová

5.-6.

---

    3.    

---

5.-8.

---

Renata Žatecká

skupina

---

    3.   

---

 5.-8. 

---

Pro www.superstars-most.net připravila firma  © BrusTech technologies 2005 jako sponzor klubu.

Badmintonové kurty | Aktuality | Mostecká amatérská liga | Firemní badmintonová liga | Super Stars Camp 2017 | Super Stars Podbořany | Žebříčky | Badmintonová Olympiáda | Video | Trenérský tým | Badmintonové vybavení | Kontakty | Mapa stránek | Vyhledávání

Powerball, Alkohol testerFormule shop, Ferrari, McLaren, F1, předměty, obchod Alkohol tester Ložní povlečení Dárky z vesmíru, Antquarium, Plantarium, Beachworld, h-racer masážní křesla, masáž, relax, levnéBrusivo, Elastická brusiva, Brusné houby, Flexopol Hodinky pánské dámské Silikonové hodinky na sport Dárky pro muže E cigareta, elektronická cigareta