> Aktuality > Články > 2014-2015

Aneta Skuhrová vybojovala zlatý hattrick mezi sedmnáctiletými

Teplice - Kvalifikační turnaj Grand Prix Ústeckého kraje v kategorii sedmnáctiletých byl v režii hráček Super Stars Most. Suverénní vítězkou dvouhry dívek se stala Aneta Skuhrová, druhé místo patřilo Michaele Kohoutové a třetí skončila Adriana Michalová. Aneta Skuhrová cestou za vítězstvím neztratila ani set, když si hladce poradila s Anetou Šlemerovou (BK TJ Baník Most) 21:3, 21:8, Pavlínou Seifertovou (BK TJ Baník Most) 21:15, 21:7 a ve finále i s klubovou spoluhráčkou Michaelou Kohoutovou 21:8, 21:3. Aneta Skuhrová společně s Adrianou Michalovou ovládly i čtyřhru dívek. Ve finále porazily pár Baníku Most, Šlemerová, Seifertová, ve dvou setech 21:11, 21:6. Michaela Kohoutová společně s Ladou Pavlovičovou (SK Děčín) skončila na místě třetím. Zlatý hattrick dovršila Aneta Skuhrová vítězstvím ve smíšené čtyřhře společně s Davidem Hájkem. Ten potom přidal druhé místo ve čtyřhře chlapců společně s Davidem Seifertem (BK TJ Baník Most).