> Aktuality > Články > 2014-2015

Hattrick Anny N. Kohoutové a dvě prvenství pro Davida Hájka

Ústí nad Labem - Veronika Dobiášová odstartovala turnajovou sezónu zlatým hattrickem při severočeském Grand Prix C devatenáctiletých, brzy na to svůj zlatý hattrick zopakovala na celostátním turnaji Grand Prix B stejné věkové kategorie. V jejích stopách se vydala také o tři roky mladší Anna Natálie Kohoutová. Také ona zahájila svoji turnajovou sezónu zlatým hattrickem a i jí se to povedlo ve starší věkové kategorii. David Hájek ve stejném turnaji vybojoval vítězství dvě. Společnými silami Hájek a Kohoutová zvítězili ve smíšené čtyřhře. Turnaj Grand Prix Ústeckého kraje kategorie patnáctiletých zahájili hladkou výhrou nad párem Hlíza, Krečová (TJ Chemička Ústí n. L.) v poměru 21:4, 21:7. Dva sety jim stačily také v semifinále, když po setech 21:11, 21:14 porazili pár Hrabák, Jedličková (OS BK Goram Teplice). Také finále bylo jednoznačnou záležitostí dvojice Super Stars Most, Davida Hájka a Anny Natálie Kohoutové. Po setech 21:10, 21:11 se radovali z turnajového vítězství triumfem nad Jiřím Jordánem a Rozálií Nerudovou (OS BK Goram Teplice). Anna Natálie Kohoutová si stejně hladce poradila se svými soupeřkami ve dvouhře dívek. Ve finále zvítězila až neuvěřitelně hladce nad teplickou Rozálií Nerudovou po setech dvakrát 21:6. Beze ztráty setu zvítězil také David Hájek ve dvouhře chlapců. Na své cestě za vítězstvím porazil dva nasazené hráče. V semifinále Jiřího Jordána (OS BK Goram Teplice) 21:17, 21:11 a ve finále Vojtěcha Hrabáka (OS BK Goram Teplice) 21:19, 21:17. Třetí vítězství pro Annu Natálii Kohoutovou a čtvrté pro Super Stars Most přišlo ve čtyřhře dívek. Kohoutová ve dvojici s Nerudovou (OS BK GOram Teplice) ve finále zvítězily nad domácím párem Křížová, Dragounová po setech 21:8, 21:16. Aneta Boháčová a Barbora Dvořáková přidaly bronzovou příčku stejně jako David Hájek s Martinem Janošíkem (TJ Chemička Ústí n. L.) ve čtyřhře chlapců.