Super Stars Most | badmintonový klub |
Načítání ...
> Super Stars Camp 2017

přihl. hráči / entered players

 

 

         
 
         

      

1. Fallaha Maja SSV Bozen Italy
2. Fink Katharina SSV Bozen Italy
3. Hamza Yasmine SSV Bozen Italy
4. Obermeier Mark BC Eimeldingen Germany
5. Riccardi Simon SSV Bozen Italy
6. Stampfer Vera ASC Berg Italy
7. Szilagyi Tamas ACS Badminton Tirgu Mures Romania
8. Volpi Nicolo ASD Brescia Italy
9. Štroblová Vendula Super Stars Most Czech Republic
10. Chizzali Martin KSV Kaltern Italy
11. Malojer Anja SSV Bozen Italy
12. Spitaler David KSV Kaltern Italy
13. Spornberger Alexa SC Meran Italy
14. Spornberger Jakob SC Meran Italy
15. Spornberger Lisa SC Meran Italy
16. Stufflesser Florin SSV Bozen Italy
17. Thurner Maria ASC Berg Italy
18. Janoušek Petr TJ Sokol Polabiny Pardubice Czech Republic
19. Horová Magdaléna TJ Sokol Plzeň Doubravka Czech Republic
20. Viktora Jan TJ Sokol Doubravka Plzeň Czech Republic
21. Viktorová Barbora TJ Sokol Doubravka Plzeň Czech Republic
22. Oros Marek Super Stars Most Czech Republic
23. Pálková Tereza Super Stars Most Czech Republic
24. Port Jan Super Stars Most Czech Republic
25. Hora Jan TJ Bílá Hora Plzeň Czech Republic
26. Weinerová Tereza BK DDM Holice Czech Republic
27. Stehlíková Michaela Super Stars Most Czech Republic
28. Twardzik Adam TJ Orlová - Lutyně Czech Republic
29. Škorpilová Klára USK Plzeň Czech Republic
30. Repiar Samuel Super Stars Most Slovakia
31. Harangus Paul Cristian CSM Timisoara Romania
32. Kohoutová Anna Natálie Super Stars Most Czech Republic
33. Abraham Tomáš Super Stars Most Czech Republic
34. Skuhrová Julie Super Stars Most Czech Republic
35. Skuhrová Aneta Super Stars Most Czech Republic
36. Kohoutová Markéta Super Stars Most Czech Republic
37. Koldová Veronika Super Stars Most Czech Republic
38. Bechyňská Aneta Super Stars Most Czech Republic
39. Hrušková Eliška USK Plzeň Czech Republic
40. Rašpl Matěj USK Plzeň Czech Republic
41. Mráz Šimon TJ Sokol Doubravka Plzeň Czech Republic
42. Kmoníčková Lenka TJ Sokol Polabiny Pardubice Czech Republic
43. Škarková Anna BK Kopřivnice Czech Republic
44. Erhart Stanislav TJ Astra ZM Praha Czech Republic
45. Vindiš Rania BK Flex Zagreb  Croatia
46. Dobiášová Veronika Super Stars Most Czech Republic
47. Brožkovcová Veronika Super Stars Most Czech Republic
48. Krpatová Lucie TJ Sokol Polabiny Pardubice Czech Republic
49. Krpatová Pavlína TJ Sokol Polabiny Pardubice Czech Republic
50. Kóňa Jan Super Stars Most Czech Republic
51. Pelc Simeon BK 93 Hořovice Czech Republic
52. Havlová Natálie TJ Sokol Doubravka Plzeň Czech Republic
53. Draghiciu David AS Copsa Mica Romania
54. Chmurovičová Júlia PBA Prešov Slovakia
55. Hykyš Dominik BK Goram Teplice Czech Republic
56. Otáhalová Barbora TJ Sokol Židlochovice Czech Republic
57. Chlubna Jaroslav Badminton Akademie Olomouc Czech Republic
58. Abela Matthew Badminton Academy Malta Malta
59. Abela Mark Badminton Academy Malta Malta
60. Cassar Sam Badminton Academy Malta Malta
61. Haber Elenia Badminton Academy Malta Malta
62. Xuereb Maya Badminton Academy Malta Malta
63. Clark Francesca Badminton Academy Malta Malta
64. Bezzina Annemarie Badminton Academy Malta Malta
65. Axisa Isaac Badminton Academy Malta Malta
66. Axisa Neil Badminton Academy Malta Malta
67. Zammit Nicole Paola Badminton Club Malta
68. Spiteri Nicole Paola Badminton Club Malta
69. Grech Melanie Paola Badminton Club Malta
70. Abela Eleanor Badminton Academy Malta Malta
71. Fišerová Karolína Super Stars Most Czech Republic
72. Klimaj Jan TJ Jiskra Nejdek Czech Republic
73. Rieger Karel Badminton Proboštov Czech Republic
74. Pokorný David Badminton FSpS MU Czech Republic
75. Valenta Bedřich Super Stars Most Czech Republic
76. Dvořák Jakub Super Stars Most Czech Republic
77. Hadžihalilović Edvin BK Medvedgrad 1998 Croatia
78. Padovan Thomas Venice Badminton Club Italy
79. Stašková Ester PBA Prešov Slovakia
80. Rozenvalds Pauls Jelgavas Badmintona klubs Latvia
       
waiting list:    
1. Brecs Gustavs Jelgavas Badmintona klubs Latvia
2. Slivjuka Lenija Jelgavas Badmintona klubs Latvia
       
unsubscribed:    
1. Harangus Alexandra Teodora CSM Timisoara Romania
2. Fava Sarah Badminton Academy Malta Malta
3. Spiteri Rebeca Luxol Badminton Club Malta

Pro www.superstars-most.net připravila firma  © BrusTech technologies 2005 jako sponzor klubu.

Badmintonové kurty | Aktuality | Mostecká amatérská liga | Firemní badmintonová liga | Super Stars Camp 2017 | Super Stars Podbořany | Žebříčky | Badmintonová Olympiáda | Video | Trenérský tým | Badmintonové vybavení | Kontakty | Mapa stránek | Vyhledávání

Powerball, Alkohol testerFormule shop, Ferrari, McLaren, F1, předměty, obchod Alkohol tester Ložní povlečení Dárky z vesmíru, Antquarium, Plantarium, Beachworld, h-racer masážní křesla, masáž, relax, levnéBrusivo, Elastická brusiva, Brusné houby, Flexopol Hodinky pánské dámské Silikonové hodinky na sport Dárky pro muže E cigareta, elektronická cigareta