> Aktuality > Články > 2012-2013

Jeřichová tři zlaté, Kokošková vede Victor sérii

Teplice - Turnaj Grand Prix D kategorie dospělých ze série Victor přinesl tři vítězství Zuzaně Jeřichové a vedení soutěže Victor series Radce Kokoškové. Po vítězství nad Marií Militkou (TJ Chemička Ústí n. L.) 21:17, 15:21, 21:10, klubovou spoluhráčkou Radkou Kokoškovou 22:20, 21:15 a Terezou Cinkovou (TJ Proboštov) dvakrát 21:16, se Zuzana Jeřichová stala vítězkou dvouhry žen. Valerii Ondráškové a Radce Kokoškové patřilo shodně třetí místo. Zuzana Jeřichová a Valerie Ondrášková potom společnými silami zvítězily ve čtyřhře žen. Ve finálovém duelu zdolaly domácí pár Tereza Cinková, Eva Dragounová po setech 21:9, 21:17. Sestry Kokoškovy ve stejné disciplíně vybojovaly třetí místo. Smíšenou čtyřhru vyhrála Zuzana Jeřichová společně s bývalým hráčem Super Stars Most, Pavlem Svobodou (BK TJ Baník Most), když po třísetovém finále porazili Lukáše Nevečeřala s Evou Dragounovou (TJ Proboštov). Třetí místo přidali Lukáš Kasl s Michaelou Kokoškovou a Jakub Motejl s Radkou Kokoškovou. Radka Kokošková se tak mezi ženami vyhoupla na čelo tabulky turnajů série Victor. Mezi muži je nejlepším hráčem Super Stars Most na pátém místě Jakub Motejl.